Anna Andrzejewska

Anna Andrzejewska

Wzrost
177
Wiek
57
Oczy
mieszane
Włosy
blond / średnie
Sylwetka
szczupła
Karnacja
jasna
Rozmiar
M

Języki obce

angielski brit.
rosyjski

Umiejętności

Śpiew
Prawo jazdy B
Pływanie
Siatkówka
Jazda na nartach

Taniec

Klasyczny
Step
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Video

Resume

Wykształcenie: 2004-2007 Wyższa Szkoła Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych i Politycznych w Gdyni. Tytuł: Magister Stosunków Międzynarodowych 2001-2004 Wyższa Szkoła Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych i Politycznych w Gdyni. Tytuł: Licencjat ze specjalnością integracja Europejska 1985-1989 Państwowe Studium Wokalno-Aktorskie im.Danuty Baduszkowej w Gdyni Tytuł: Aktor-śpiewak. Doświadczenie: Od 1992r. Solistka Teatru Muzycznego w Gdyni. Wybrane role: - Celia -Dziewczyna z kalendarza - Jenta swatka-Skrzypek na dachu - Mary Regina-Siostrunie - Swietłana-Szachy - Pani Mirska-Klub kawalerów - Hattie-Kiss me Kate - Pani Pierce-My Fair Lady - Madame de la grande buche-Piękna i Bestia - Madame Thenardier-Les Miserables.

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat