Odrębną ofertę stanowi bank lektorski. Powstał dzięki ścisłej współpracy SKENE ze Studiem Bąk.

Oferujemy bardzo bogaty wybór głosów.

Bank lektorski zawiera aktualnie ok. 400 głosów polskich (lektorów, aktorów, nastolatków i dzieci), jest stale rozbudowywany i wzbogacany o głosy szczególnie atrakcyjne.

Stale też uzupełniany jest dodatkowy element banku głosów - próbki wokalne. Dysponujemy bogatym wyborem nagrań wokalistów, piosenkarzy, aktorów śpiewających, operowych i operetkowych.

Nasz Bank zawiera również kilkadziesiąt głosów obcojęzycznych (języki: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski, ukraiński, szwedzki, japoński, wietnamski, chiński i inne ).

Szukasz lektora - napisz

lub zadzwoń: 48 22 841 38 21

Przykładowe głosy:

czeski

francuski

hiszpański

holenderski

litewski

niemiecki

polski (dziewczynka)

polski (kobieta)

polski (chłopiec)

polski (mezczyzna)

rosyjski

staroirlandzki

szwedzki

wietnamski

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat