Blanka Bogdanik

Blanka Bogdanik

Wzrost
120
Wiek
8
Oczy
brązowe
Włosy
blond
Sylwetka
szczupła
Karnacja
jasna

Języki obce

angielski brit.
hiszpański

Umiejętności

Śpiew
Jazda konna
Powożenie
Akrobatyka
Pływanie
Jazda na nartach

Taniec

Musical
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

WYKSZTAŁCENIE: Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School (2 klasa) Autorska Szkoła Musicalowa Macieja Pawłowskiego (5 rok) Studio Piosenki Agata Bartłomiejczyk (2 rok) Sekcja Karate Kyokushin (pomarańczowy pas) Język angielski i hiszpański w takim stopniu, że nauczy się prostej roli :) po angielsku dogada się na planie w razie potrzeby. DOŚWIADCZENIE: TVN `Klinika Piękna Miracki` - uczennica zajęć plastycznych Red Carpet TV reportaż o teatrach ulicznych - młoda artystka TEATR: Koncerty semestralne ASM w Teatrze Roma, fragmenty musicali: Herkules - Megara Czarnoksiężnik z Krainy Oz - Dorotka Viana - Viana Kraina Lodu - Elsa Alladyn - Jasmina Przygody Pana Kleksa - Uczennica

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat