Julia Iwaniec

Julia Iwaniec

Wzrost
161
Wiek
23
Oczy
piwne
Włosy
blond / długie
Sylwetka
drobna
Karnacja
bardzo jasna
Rozmiar
S

Języki obce

angielski brit.
niemiecki
angielski u.s.a.

Umiejętności

Śpiew
Jazda konna
Wspinaczka
Nurkowanie
Lekkoatletyka
Siatkówka
Koszykówka
Jazda na łyzwach
Jazda na nartach
Ratownik wodny

Taniec

Współczesny
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Doświadczenie: Warsztaty teatralne - Teatr nie teraz Śpiew - koncerty muzyczne Sesje zdjęciowe Spektakle: - `Nauka chodzenia`, reż. Tomasz A. Żak, na podstawie poezji Andrzeja Bursy // Teatr nie teraz Filmografia:: - Film `365 dni` - Film `Mayday` - Serial `Zakochani po uszy`

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat