Marlena Burian

Marlena Burian

Wzrost
155
Wiek
28
Oczy
niebieskie
Włosy
blond / długie
Sylwetka
drobna
Karnacja
jasna
Rozmiar
XS

Języki obce

angielski brit.

Umiejętności

Prawo jazdy B
Akrobatyka
Nurkowanie
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Video

Resume

Wykształcenie: Lart Studio w Krakowie Warsztaty Masterclass Beaty Fudalej Warsztaty Doroty Zięciowskiej i Zbigniewa Kalety Doświadczenie: Film fabularny `Karolina` reż. Dariusz Regucki Serial `Rodzinny interes`, stała rola: Mirella Serial `Na sygnale` Serial `Osiecka` Serial `Diagnoza:

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat