Sylwia Wojda

Sylwia Wojda

Wzrost
164
Wiek
24
Oczy
niebieskie
Włosy
brunet / długie
Sylwetka
drobna
Karnacja
jasna
Rozmiar
S

Języki obce

angielski brit.

Umiejętności

Śpiew
Gra na flecie
Gra na pianinie/fortepianie
Gra na gitarze
Gra na skrzypcach
Gra na perkusji
Gra na innych instrumentach
Jazda konna
Wspinaczka
Jazda na łyzwach

Taniec

Klasyczny
Towarzyski
Podstawy
Balet
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Wykształcenie: Studium Teatralne w Lublinie (2019) Roczne warsztaty teatralne w Teatrze Panopticum w Lublinie z prowadzącym Mieczysławem Wojtasem oraz Katarzyną Szczodrowską (2017-2018) Warsztaty aktorsko-dziennikarskie w Teatrze im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie Warsztaty dubbingowe z - reżyserem dubbingowym, Ewą Kanią Warsztaty aktorskie z Katarzyną Bargiełowską Doświadczenie: Teatr: Trzy lata w lubelskich teatrach (2018-2021), m. in.: - Rola drugoplanowa w `Czarciej Łapie` reż. Marcina Wąsowskiego i Przemysława Buksińskiego (we współpracy z Poławiaczami Pereł Improv Teatr w Lublinie) - Rola pierwszoplanowa w spektaklu: `Pilecki.Raport` reż. Marcina Wąsowskiego - Teatr Bez Maski w Lublinie - Głos z offu w spektaklu `Ciemna woda` reż. Arkadiusza Ziętka i Witolda Dąbrowskiego we współpracy z Teatrem im. Hansa Christiana Andersena i Teatrem NN w Lublinie Filmografia: - Główna rola w etiudzie `Poranek Mickiewiczowski` reż. Marcina Wąsowskiego - Główna rola w etiudzie `Dziwny kelner` reż. Marcina Wąsowskiego - Główna rola w etiudzie `Dziwny krawiec` w reż. Marcina Wąsowskiego - Główna rola w teledysku do piosenki `Miłość` reż. Marcina Wąsowskiego - Epizod w nagraniu spektaklu `Pogrom w przyszły wtorek` reż. Łukasza Witt-Michałowskiego - Udział w serialu `Bracia` reż. Macieja Migasa Taniec: - Udział w performance tanecznym organizowany we współpracy CSK i UMCS w Lublinie - taniec jazzowy z okazji światowego dnia świadomości autyzmu

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat