Igor Radkowski

Igor Radkowski

Wzrost
175
Wiek
17
Oczy
brązowe
Włosy
brunet / średnie
Sylwetka
szczupła
Karnacja
jasna
Rozmiar
L

Języki obce

angielski brit.

Umiejętności

Pływanie
Siatkówka
Koszykówka
Piłka Nożna
Jazda na łyzwach

Taniec

Hip-hop
Jazz
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

DOŚWIADCZENIE: - Zajęcia Musicalowe w Broadway Musical School:aktorstwo, taniec (hip-hop i jazz), wokal. Filmografia: 2022 Na ratunek 112 Film krótkometrażowy pt. `Duch` Film krótkometrażowy pt. `Wygrana` Serial na YouTube pt. `Chłopaki z koszarów` Serial na YouTube pt. `Chłopaki z koszarów` Dlaczego Ja Policjanci i Policjantki Sekrety życia Zapisane w Gwiazdach Film krótkometrażowy pt. `Samotność` 2021 `Papiery na Szczęście` Teatr: - Musical pt. `Kalyani` - Nieznajomy

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat