Laura Lis

Laura Lis

Wzrost
163
Wiek
23
Oczy
zielone
Włosy
blond / długie
Sylwetka
szczupła
Karnacja
jasna
Rozmiar
S

Języki obce

angielski brit.
niemiecki
gwara śląska
angielski u.s.a.

Umiejętności

Pantomima
Śpiew
Gra na gitarze
Prawo jazdy B
Jazda konna
Akrobatyka
Pływanie
Siatkówka
Koszykówka
Jazda na łyzwach
Jazda na nartach

Taniec

Nowoczesny
Współczesny
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 602 785 261
+48 512 314 090
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Wykształcenie: Warszawska Szkoła Filmowa, kierunek wokalno-aktorski Indywidualne zajęcia aktorskie w Teatrze Bagatela Warsztaty teatralne Doświadczenie artystyczne: - Serial `Behawiorysta` - Teledysk `Słudzy Pańscy chwalcie Pana` Gabi Gąsior - Spektakle muzyczne i taneczne Inne: - 15 lat taniec nowoczesny i współczesny wraz z akrobatyką i gimnastyką - Śpiew solo jak i w zespole gospelowym - Sesje zdjęciowe

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat