Mateusz Baranowski

Mateusz Baranowski

Wzrost
177
Wiek
23
Oczy
zielone
Włosy
blond / krótkie
Sylwetka
szczupła
Karnacja
jasna
Rozmiar
M

Języki obce

angielski brit.
gwara góralska

Umiejętności

Śpiew
Prawo jazdy B
Jazda konna
Akrobatyka
Pływanie
Siatkówka
Jazda na łyzwach

Taniec

Hip-hop
Breakdance
Ludowy
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Wykształcenie: Szkoła Aktorska Lart Ukończyłem warsztaty z Janem Peszkiem Aktor instrumentalny Doświadczenie: Serial bunt - stały epizod ( piłkarz ) Dzielnica strachu Film krótkometrażowy módl się za mnie w reżyserii Dominika Hadziewicza z Łódzkiej szkoły filmowej. Spektakl pod tytułem Idą święta z ramienia wydziału aktorskiego Akademii Frycza w Krakowie. Etiuda reżyserska Goath w szkole AMA Etiuda zaliczeniowa Tęsknota - Łódzka szkoła filmowa Dyplom ASP - pierwszoplanowa rola Planeta obcych

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat