Weronika Lendzion

Weronika Lendzion

Wzrost
169
Wiek
20
Oczy
zielone
Włosy
szatyn / długie
Sylwetka
drobna
Karnacja
jasna
Rozmiar
M

Języki obce

angielski brit.
niemiecki
angielski u.s.a.

Umiejętności

Pantomima
Śpiew
Gra na pianinie/fortepianie
Gra na gitarze
Pływanie
Tenis ziemny
Tenis stołowy
Siatkówka
Koszykówka
Jazda na łyzwach
Jazda na nartach
Snowboard
Manager
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

WYKSZTAŁCENIE: - Szkoła Aktorska im. Haliny i Jana Machulskich przy PO ASSITEJ w Warszawie, 2021 - Szkoła Muzyczna I stopnia im. Stanisława Moniuszki w Gąbinie, klasa fortepianu, 2010-2016 DOŚWIADCZENIA I OSIĄGNIĘCIA: - Młodzieżowa Grupa Teatralna ,`Theatrum` przy MGOK w Gąbinie, rola Christiny w sztuce ,`Tańce w Ballybeg`, rola Jana w sztuce `Biuro Matrymonialne`, rola Antoniny w sztuce `Czekoladki`, rola muzyka w sztuce `Kwartet dla czterech aktorów` - Alt w Chórze Minstrel (2018-2020) - Występ na deskach Teatru Polskiego w Warszawie podczas VII edycji Festiwalu Teatrów Młodzieżowych na Mazowszu `Kocham Cię jak Irlandię- Wilde, Beckett, Shaw i inni` NAGRODY: - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Festiwalu Teatru, Piosenki, Tańca `Kwiecień- Plecień` w Sierpcu - II nagroda w I Mazowieckim Konkursie `Taniec- miniatura instrumentalna` w Konstancinie- Jeziornie Wyróżnienie w `Regionalnych Konfrontacjach Duetów Instrumentalnych` w Brzezinach - I miejsce za rolę Zofii Ślepowrońskiej, nauczycielki tajnego nauczania w III Festiwalu Filmów o Tematyce Historycznej - II miejsce w VIII edycji konkursu `Mnie ta ziemia od innych droższa?` w kategorii piosenka/ muzyka do wiersza - II miejsce w konkursie recytatorskim `Polubić poezję Broniewskiego` w Płocku - Wyróżnienie w XL edycji konkursu recytatorskiego im. Janusza Korczaka `Pięknie być człowiekiem` w Płocku - I miejsce za rolę Anki w słuchowisku `Anka? Wisła? W myślach i zamysłach` oparte na poemacie Władysława Broniewskiego w konkursie `Mnie ta ziemia od innych droższa`

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat