Monika  Biederman-Pers

Monika Biederman-Pers

Wzrost
168
Wiek
34
Oczy
zielone
Włosy
ciemny blond / długie
Sylwetka
postawna
Karnacja
jasna
Rozmiar
M

Języki obce

angielski brit.
włoski

Umiejętności

Śpiew
Prawo Jazdy A
Prawo jazdy B
Jazda konna
Wspinaczka
Pływanie
Nurkowanie
Siatkówka
Jazda na łyzwach
Jazda na nartach

Taniec

Step
Towarzyski
Podstawy
Jazz
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Video

Resume

Wykształcenie: Krakowska Szkoła Teatralna i Filmowa Akademia Muzyczna w Katowicach Miejsce pracy: Opera Krakowska Max models Zespół Duo performance Doświadczenie: Spektakle Opery Krakowskiej m.in Baron Cygański Sesje zdjęciowe Serial `Tajemnice miłości` Projekty muzyczne Duo performance

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat