Krzysztofa Gomółka-Pawlicka

Krzysztofa Gomółka-Pawlicka

Wzrost
167
Wiek
24
Oczy
szare
Włosy
blond / bardzo długie
Sylwetka
szczupła
Karnacja
jasna
Rozmiar
S

Języki obce

angielski u.s.a.

Umiejętności

Śpiew
Jazda konna
Szermierka
Wspinaczka
Pływanie
Siatkówka
Koszykówka
Strzelectwo
Jazda na łyzwach
Jazda na nartach

Taniec

Klasyczny
Współczesny
Historyczny
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 602 785 261
+48 512 314 090
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Wykształcenie: Policealne Studium Aktorskie im. A.Sewruka w Olsztynie Doświadczenie: Teatr im.Stefana Jaracza Teatr Młodego Widza w Wolimierzu Kolektyw Teatralny Babusha Występy: - ANNA KARENINA reż.Janusz Kijowski, Teatr Stefana Jaracza w Olsztynie - Z RÓŻEWICZA DYPLOM, reż.Zbigniew Brzoza, Teatr Stefana Jaracza w Olsztynie - ŻYWY STĄD NIE WYJDZIE NIKT.STUDIUM O HAMLECIE, reż.Przemysław Wasilkowski, Teatr Stefana Jaracza w Olsztynie - POD NIEBEM PARYŻA, reż. G.Castellanos (pokaz dyplomowy) - PRZYGODY WILKA I ZAJĄCA, OPOWIEŚCI BIBLIJNE, reż.Andrzej Wieczorek, Teatr Młodego Widza z Wolimierza - STAN NIETRWAŁY, reż. G. Castellanos - Rola gościnna oraz spektakle dyplomowe w Teatrze im.Stanisława Jaracza w Olsztynie - Role w Teatrze Młodego Widza w Wolimierzu (Teatr Lalkowy) Nagtody: - Laureatka Pierwszej Nagrody w Kategorii Etiuda Dramatyczna na Festiwalu RUDY CLOWN w Kemerowie/Rosja, za monodram DZIEWCZYNKA w reż.G. Castellanos

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat