Nikola Czerniecka

Nikola Czerniecka

Wzrost
160
Wiek
25
Oczy
brązowe
Włosy
ciemny blond / kręcone
Sylwetka
szczupła
Karnacja
jasna
Rozmiar
M

Języki obce

angielski brit.
niemiecki
angielski u.s.a.

Umiejętności

Pantomima
Śpiew
Wspinaczka
Pływanie
Siatkówka
Koszykówka
Jazda na łyzwach
Jazda na nartach

Taniec

Hip-hop
Towarzyski
Podstawy

Profile zawodowe

Resume

Wykształcenie: Akademia Sztuk Teatralnych im.Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, filia we Wrocławiu Doświadczenie: Teatr Polski we Wrocławiu (projekty dla młodych) Spektakle: - LEGENDY POLSKIE, 2016, Teatr Polski we Wrocławiu. reż.Dagmara Mrowiec - LAS Z KURAMI KTÓRE PRZYSZŁY TU NA SPACER, 2017, Teatr Polski we Wrocławiu, reż.Marzena Sadocha Kocuj

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat