Paulina Wójcik

Paulina Wójcik

Wzrost
176
Wiek
23
Oczy
brązowe
Włosy
blond / długie
Sylwetka
szczupła
Karnacja
jasna
Rozmiar
XS

Języki obce

angielski brit.

Umiejętności

Śpiew
Prawo jazdy B
Jazda konna
Wspinaczka
Pływanie
Nurkowanie
Rolki
Siatkówka
Koszykówka
Strzelectwo
Jazda na łyzwach

Taniec

Podstawy
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Video

Resume

Wykształcenie: Koła teatralne Filmografia: - Na dobre i na złe - Kowalscy kontra Kowalscy - Barwy Szczęścia - O mnie się nie martw - Brzydula - Wesele z piekła rodem - Miłość w rytmie disco - Na sygnale - Tajemnice miłości - Remiza - 997 - Rodzinny interes - Ukryta prawda Inne: -Spektakle Zespołu Białe Anioły Kobylany, `Metro`, `Kopciuszek`, `Opowieść Wigilijna`, `Taniec Wampirów` - Program na You Tube `Indiana Wedding Show` - Pokaz mody `Izabela Janachowska - trędy ślubne`

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat