Sandra Brucheiser

Sandra Brucheiser

Wzrost
160
Wiek
27
Oczy
niebieskie
Włosy
blond / długie
Sylwetka
smukła
Karnacja
jasna
Rozmiar
S

Języki obce

angielski brit.
inne gwary

Umiejętności

Śpiew
Gra na flecie
Gra na gitarze
Prawo jazdy B
Szermierka
Strzelectwo

Taniec

Klasyczny
Step
Ludowy
Charakterystyczny
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 602 785 261
+48 512 314 090
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Wykształcenie: Studium Wokalno-Aktorskie im. Danuty Baduszkowej w Gdyni Współpraca: Teatr Muzyczny w Gdyni Reklama: 2017 - epizod w reklamie Zbyszko Veroni 2018- świąteczna reklama Plusa / rola młodej mamy 2019- reklama Lidla / rola młodej mamy 2020 - reklama Provident / rola młodej mamy Film: 2018- epizod kelnerki w filmie reż. Jacka Bromskiego ?Solid Gold-Szczere złoto? Teatr: Wokalistka sesyjna w teatrze muzycznym w Gdyni w koncertach sylwestrowych reż. Bernarda Szyca oraz w takich spektaklach jak: ? Cud albo Krakowiaki i górale? reż. Michał Zadara ? Hairspray? reż. Bernard Szyc Role: Bejlka w spektaklu ?Skrzypek na dachu? reż. Jerzy Gruza Rakieta w musicalu ?Hairspray? reż. Bernard Szyc Eithne-królowa driad Pani Brokilonu w musicalu ?Wiedźmin? reż. Wojciech Kościelniak

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat