Laura Kowalska

Laura Kowalska

Wzrost
167
Wiek
18
Oczy
zielone
Włosy
blond
Rozmiar
S

Języki obce

angielski brit.
niemiecki
angielski u.s.a.

Umiejętności

Śpiew
Pływanie
Nurkowanie
Lekkoatletyka
Siatkówka
Koszykówka
Jazda na łyzwach
Jazda na nartach

Taniec

Nowoczesny
Breakdance
Podstawy
Jazz
Współczesny

Profile zawodowe

Resume

Warsztatowa Akademia Musicalowa Liceum o profilu medialno-filmowym East Side Dance Academy Spektakle w Teatrze Roma Programy TV: Mali Giganci World of Dance Mini Szansa Film fabularny - PROCEDER wielokrotny udział i zwycięstwa w krajowych i międzynarodowych zawodach tanecznych

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat