Julia Jasińska

Julia Jasińska

Wzrost
170
Wiek
22
Oczy
zielone
Włosy
blond / średnie
Sylwetka
postawna
Karnacja
jasna
Rozmiar
M

Języki obce

angielski brit.
angielski u.s.a.

Umiejętności

Pantomima
Śpiew
Gra na pianinie/fortepianie
Szermierka
Spadochron
Pływanie
Nurkowanie
Rolki
Tenis ziemny
Lekkoatletyka
Siatkówka
Strzelectwo
Jazda na łyzwach
Jazda na nartach
Snowboard

Taniec

Klasyczny
Towarzyski
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Video

Resume

Przygotowanie zawodowe: Akademia Teatralno-Wokalna Jerzego Turowicz w Lublinie Autorska Szkoła Musicalowa Macieja Pawłowskiego w Warszawie Spektakle: Spektakl `Calineczka` rez. Jerzy Turowicz Teatr Muzyczny Lublin Spektakl `Kajtuś Czarodziej` Filharmonia im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie Spektakl `Carmen` w Teatrze Muzycznym w Lublinie

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat