Agnieszka Chrząścik

Agnieszka Chrząścik

Wzrost
168
Wiek
30
Oczy
zielone
Włosy
ciemny blond
Karnacja
jasna
Rozmiar
S

Umiejętności

Śpiew
Siatkówka
Koszykówka

Taniec

Nowoczesny
Hip-hop
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Video

Resume

Wykształcenie: - Szkoła Aktorska Art Play Doroty Pomykały w Katowicach Doświadczenie: - Spektakl podyplomowy DOG SIDE STORY - Musical GWIAZDA (rola: perfekcyjna pani domu, na podstawie Małgorzaty Rozenek)/ Chorzowskie Centrum Kultury - Musical KOCHAJ I TAŃCZ (rola:koleżanka głównej bohaterki) - Musical JAK NIE MY TO KTO (rola: Paloma - szalona,próżna żona...na podstawie Pameli Marszałek z serialu Lata Miodowe) - Spektakle dla dzieci w Teatrze Objazdowym Fantazja przez 3 lata - Teledysk Elise - CHCE ZMIENIĆ TO

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat