Wiktoria Słomińska

Wiktoria Słomińska

Wzrost
170
Wiek
20
Oczy
niebieskie
Włosy
blond
Karnacja
jasna
Rozmiar
S

Języki obce

angielski brit.
niemiecki
angielski u.s.a.

Umiejętności

Śpiew
Prawo jazdy B
Jazda konna
Sztuki walki
Szermierka
Pływanie
Rolki
Jazda na łyzwach
Jazda na nartach

Taniec

Hip-hop
Modern
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 602 785 261
+48 512 314 090
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Video

Resume

Wykształcenie: - 4 lata gry w teatrze pod okiem aktora Juliusza Chrząstowskiego, reżysera Andrzeja Błażewicza i choreografa Tomasza Dajewskiego - ALCHEMIA TEATRALNA - ROE kierunek akotrstwo Doświadczenie: - Głowna rola w teledysku zespołu BEHEMOT i DEAD LABEL - Współpraca z grupą 13

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat