Maciej Kotlarz

Maciej Kotlarz

Wzrost
176
Wiek
26
Oczy
piwne
Włosy
brunet
Karnacja
jasna
Rozmiar
M

Języki obce

angielski brit.
niemiecki

Umiejętności

Pantomima
Śpiew
Gra na pianinie/fortepianie
Prawo jazdy B
Jazda konna
Szermierka
Pływanie
Siatkówka
Jazda na łyzwach
Jazda na nartach

Taniec

Współczesny
Balet
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Video

Resume

Wykształcenie: - Państwowa szkoła muzyczna I stopnia imienia Mieczysława Michalskiego w Lęborku- ukończona (fortepian) - Studium praktyk aktorskich ,,SPA w Słupsku, 2015- 2016 - Szkoła aktorska i telewizyjna SPOT w Krakowie- 2016-2018, ukończona- dyplom aktora i aktora scen muzycznych - Państwowa szkoła aktorska- PSA- Policealne studium aktorskie w Olsztynie, od 2018 do chwili obecnej Miejsca pracy: - Teatr W KOSMOS w Krakowie Teatr: - Spektakl taneczny NA GRANICY SNU reż. Tomasz Gołębiowski - Spektakl teatralny 12 GNIEWNYCH LUDZI reż Maciej Luśnia - Spektakl teatralny MIŁOŚĆ SZUKA MIESZKANIA reż. Jan Korwin-Kochanowski (rola: Żyd Zylberman) - Spektakl teatralny WDOWY reż. Jan Korwin- Kochanowski (rola: kelnera) - Spektakl teatralny WESELE reż Maciej Luśnia (rola: Dziennikarz) - Spektakl teatralny ARABSKA NOC reż. Jakub Kowalik (rola: Peter Karpati) Telewizja: - epizod w etiudzie filmowej w reż. Jakuba Jaska - udział w reklamie dużej firmy tworzonej na użytek wewnętrzny (kręcona na dworcu w Krakowie) - rola w etiudzie filmowej stworzonej na potrzeby sesji przez studentów szkoły filmowej AMA w Krakowie

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat