Katarzyna Daszuta

Katarzyna Daszuta

Wzrost
164
Wiek
30
Oczy
zielone
Włosy
ciemny blond / długie
Karnacja
jasna
Rozmiar
S

Języki obce

angielski brit.
niemiecki
angielski u.s.a.

Umiejętności

Śpiew
Prawo jazdy B
Akrobatyka
Siatkówka
Koszykówka
Jazda na łyzwach

Taniec

Step
Jazz
Współczesny

Profile zawodowe

Resume

Wykształcenie: Akademia Muzyczna im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi- Musical i Choreografia studia II stopnia Studium Wokalno-Aktorskie w Białymstoku Akademia Muzyczna im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi- Choreografia i Techniki tańca Doświadczenie: spektakl `Mam Cię - czyli doświadczanie rzeczywistości`, reż. Bernarda Bielenia, Studium Wokalno-Aktorskie w Białymstoku w ramach `Dni miasta Białegostoku 2018` (czerwiec 2018) spektakl dyplomowy ?Ghostel?, reż. Marta Rau, Studium Wokalno-Aktorskie w Białymstoku (maj 2017) spektakl ?Listy na wyczerpanym papierze?, reż. Paweł Szymański Studium Wokalno-Aktorskie w Białymstoku / Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku spektakl ?Karnawał Zwierząt?, chor. Karolina Garbacik, Białostocki Teatr Lalek

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat