Patrycja Chlibyk

Patrycja Chlibyk

Wzrost
165
Wiek
32
Oczy
zielone
Włosy
ciemny blond
Rozmiar
S

Języki obce

niemiecki
angielski u.s.a.

Umiejętności

Śpiew

Profile zawodowe

Resume

Wykształcenie: 2015- Szkoła aktorska w Krakowie Lart Studio 2018- Policealne Studium Wokalno Aktorskie w Białymstoku Warsztaty: 2012- Warsztaty teatralne z aktorami Teatru Współczesnego w Szczecinie 2013-Warsztaty teatralne w Teatrze Kana w Szczecinie, prowadzący: Grzegorz Bral 2014- Zapominanie ciała w Teatrze Kana w Szczecinie, prowadzący: Przemysław Błaszczak 2018- Warsztaty musicalowe, prowadzący: Marcin Wortmann 2018- Warsztaty improwizacji jazzowej, prowadzący: Wojciech Myrczek 2018- Warsztaty w Studium Aktorskim im. Aleksandra Sewruka w Olsztynie, prowadzący: Wojciech Pszoniak i Anna Serafińska Seriale: Przyjaciółki Lesniczówka Drogi wolności Doswiadczenie: 2018- główna rola w filmie konkursowym Filmstro and Bafta short film competition 2018 pt. Intuition 2018-spektakl dyplomowy Mam Cię w reż. Bernardy Bieleni, w roli Nory 2018- udział w koncercie Lets sing a musical w reż. Rafała Supińskiego i Hanny Różankiewicz w Studium Wokalno ? Aktorskim w Białymstoku, 2017- udział w koncercie Piosenki ze scenki w Teatrze Najnowszym w reż. Wojciecha Szelachowskiego z gościnnym udziałem Mirosława Czyżykiewicza Sesje zdjęciowe: 2018-modelka sesji zdjęciowej dla marki BURGER KING na rzecz contentu do SM 2017- modelka sesji zdjęciowej w ramach cyklu fotograficznego Alfabet przy współpracy ze studentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat