Anna Domalewska

Anna Domalewska

Wzrost
172
Wiek
30
Oczy
brązowe
Włosy
ciemny blond / długie
Sylwetka
szczupła
Karnacja
jasna
Rozmiar
S

Języki obce

angielski brit.
czeski

Umiejętności

Pantomima
Śpiew
Gra na flecie
Gra na pianinie/fortepianie
Gra na gitarze
Gra na perkusji
Prawo jazdy B
Szermierka
Pływanie
Siatkówka

Taniec

Towarzyski
Balet

Profile zawodowe

Video

Resume

PRZYGOTOWANIE DO ZAWODU Akademia Teatralna w Warszawie- wydział sztuki lalkarskiej w Białymstoku Lart Studio DOŚWIADCZENIE Udział w reklamie POLSKA BEZGOTÓWKOWA FILM: 2018-rola Dziewczyna w samochodzie w filmie krótkometrażowym Credo, reżyseria Mikołaj Wróbel 2020-rola Dziewczyna z toalety, serial Sexify , reżyseria Piotr Domalewski TEATR: lipiec 2020-realizacja słuchowiska z czuba albo byćjakzlatanibrahimović , rola Jedynka reżyseria Tomasz Kaczorowski Teatr Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach marzec/kwiecień 2020-realizacja dziesięcioodcinkowego programu na You Tube Basia TV, rola: Basia Niezgódka; reżyseria i pomysł Anna Domalewska, Teatr Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach marzec 2020-premiera spektaklu Noc żywych zabawek , rola: Miłosz Bałamucki; reżyseria Michał Walczak, Teatr Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach październik 2019-premiera spektaklu Trala Tralalińscy rola: córka Tralalurka; reżyseria Robert Drobniuch, Teatr Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach styczeń 2019-premiera spektaklu Pod adresem marzeń ; reżyseria Marek Zakostelecky; TliA Kubuś w Kielcach; spektakl otrzymał wiele nagród, w tym dwie nagrody w 25. edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej wrzesień 2018-premiera spektaklu Gniazdo , rola: Wanda; reżyseria Robert Drobniuch, TLiA Kubuś w Kielcach Resume Anna Domalewska Jestem laureatką nagrody POLUNIMA dla najbardziej obiecującego aktora-lalkarza młodego pokolenia w roku 2018 za rolę Wandy w spektaklu Gniazdo w reżyserii Roberta Drobniucha. Od maja 2020 roku jestem wiceprezeską Fundacji Mikro Teatr, będącej teatrem formy skierowanym do dzieci i dorosłych. W repertuarze fundacji znajdują się dwa spektakle, Apsik! i Nazywam się Wojna. Spektakl zdobył Kryształową Pestkę Dziennikarzy na X Międzynarodowym Festiwalu Teatrów A

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat