Julianna Dorosz

Julianna Dorosz

Wzrost
166
Wiek
30
Oczy
piwne
Włosy
ciemny blond / średnie
Sylwetka
szczupła
Karnacja
jasna
Rozmiar
S

Języki obce

angielski brit.
rosyjski
białoruski

Umiejętności

Pantomima
Śpiew
Gra na flecie
Gra na pianinie/fortepianie
Prawo jazdy B

Taniec

Ludowy
Współczesny
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 602 785 261
+48 512 314 090
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Video

Resume

Wykształcenie: Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie - wydział lalkarski. Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia - fortepian Doświadczenie zawodowe: 2017 - WNYKI (rola: Marianna) reż.: S. Nowak / w produkcji 2015 - SPOWIEDŹ (rola: Masza) reż.: E. Waszczuk 2014 - SZTUKA ODRZUCENIA (rola: Jola) reż.: J. Dobrodumow 2012 - etiuda OŁÓWEK (rola: Polska dziewczyna) reż.: B. Bielenia Inne: 2013 - nagroda wyróżnienia w finale Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego w Sopocie Nominacja do Nagrody Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego w kategorii `Najlepsza Aktorka` za rolę Maszy w filmie `Spowiedź` w reż. Eliasza Waszczuka

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat