Błażej Bandrowski

Błażej Bandrowski

Wzrost
176
Wiek
22
Oczy
niebieskie
Włosy
ciemny blond / krótkie
Sylwetka
proporcjonalna
Karnacja
jasna
Rozmiar
L

Języki obce

angielski brit.
niemiecki

Umiejętności

Wspinaczka
Pływanie
Nurkowanie
Koszykówka
Strzelectwo
Jazda na łyzwach
Jazda na nartach
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Warszawskie Studium Aktorskie 2020 r. Doświadczenie zawodowe: Filmografia: odc.3 KOMISARZ MAMA ( Kamil Lasota) odc. 45, 47 MIŁOŚĆ NA ZAKRĘCIE ( obsada aktorska) odc. 296 w serialu NA SYGNALE (Dawid) odc. 27 w serialu SEKRETY RODZINY (obsada aktorska) odc. 128 w serialu GLINIARZE (Obsada aktorska) odc. 837 w serialu UKRYTA PRAWDA (obsada aktorska) odc. 947 w serialu UKRYTA PRAWDA (Obsada aktorska) odc. 16 w serialu SEKRETY RODZINY (Obsada aktorska) Spektakle: DAMY I HUZARY (obsada aktorska) PSOTY KOTA FELIKSA (obsada aktorska) W MARZENIACH MOGĘ WSZYSTKO (obsada aktorska) Z PROFILAKTYKĄ NA TY (obsada aktorska) ZIELONY GIL (obsada aktorska)

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat