Michał Słotwiński

Michał Słotwiński

Wzrost
175
Wiek
26
Oczy
brązowe
Włosy
ciemny blond / krótkie
Sylwetka
szczupła
Karnacja
jasna
Rozmiar
S

Języki obce

angielski brit.
niemiecki

Umiejętności

Pantomima
Śpiew
Gra na flecie
Wspinaczka
Nurkowanie
Lekkoatletyka
Siatkówka
Koszykówka
Jazda na łyzwach

Taniec

Towarzyski
Balet
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Doświadczenie zawodowe: Teatr Rozdźwięk Filmografia: serial SZKOŁA (Obsada aktorska) serial DETEKTYWI (Obsada aktorska) Spektakle: SUPRAJS PARTY (Obsada aktorska) CUKIER STANIK (Obsada aktorska) Z PRZEMYŚLA DO PRZESZOWY (Obsada aktorska) Kursy/warsztaty/szkolenia: Warsztaty w Teatrze Ludowym i Bunkrze Sztuki w Krakowie

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat