Giorgio (Jerzy) Rayzacher

Giorgio (Jerzy) Rayzacher

Wzrost
175
Wiek
76
Oczy
piwne
Włosy
szpakowate / krótkie
Sylwetka
proporcjonalna
Karnacja
jasna
Rozmiar
XL

Języki obce

angielski brit.
francuski
włoski

Umiejętności

Śpiew
Gra na pianinie/fortepianie
Gra na gitarze
Prawo jazdy B
Jazda konna
Pływanie
Nurkowanie
Siatkówka
Koszykówka
Strzelectwo
Jazda na nartach
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Video

Resume

Wykształcenie: Centro Sperimentale di Cinematografia w Rzymie Doświadczenie zawodowe: Compagnia teatrale di Carmelo Bene Filmografia: 2020 - NA DOBRE I NA ZŁE odc.790 rola: Giuseppe Salvatore odc. 150 w serialu NA SYGNALE (rola: Marcello) 2018 - ZIMNA WOJNA (rola: Georges) BEATRICE CENCI (Obsada aktorska) RAPTUS (Obsada aktorska) odc. 21 w serialu PITBULL (rola: Alfredo Cortona)

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat