Michał Przybyszewski

Michał Przybyszewski

Wzrost
182
Wiek
37
Oczy
szare
Włosy
brunet / krótkie
Sylwetka
proporcjonalna
Karnacja
jasna
Rozmiar
L

Języki obce

angielski brit.

Umiejętności

Pantomima
Śpiew
Gra na gitarze
Pływanie
Jazda na łyzwach

Taniec

Klasyczny
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 22 841 38 21
+48 600 944 321
+48 602 785 261
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Wykształcenie: Akademia Teatralna w Warszawie, Wydział Lalkarski w Białymstoku Lart Studio Doświadczenie zawodowe: Teatr Lalek KUBUŚ Teatr Kameralny w Szczecinie Filmografia: Spektakle: 2015 - DZIADY PO BIAŁOSZEWSKI (Obsada aktorska), reż.: A. Retoruk/Teatr Lalki i Aktora KUBUŚ w Kielcach 2014 - JASKINIOWCY (Obsada aktorska)/Teatr Form Wielu 2013 - WIECZÓR PRZY MIKROFONIE (Obsada aktorska), reż.: M. Janicki/Teatr Kameralny w Szczecinie 2013 - KRÓTKI KURS TEATRU NAJNOWSZEGO (rola: Błazen), reż.: W. Szelachowski/Białostocki Teatr Lalek

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat