Dawid Halicki

Dawid Halicki

Wzrost
185
Wiek
26
Oczy
niebieskie
Włosy
szatyn / krótkie
Sylwetka
proporcjonalna
Karnacja
jasna
Rozmiar
L

Języki obce

angielski brit.
niemiecki
angielski u.s.a.

Umiejętności

Śpiew
Prawo jazdy B
Jazda konna
Sztuki walki
Wspinaczka
Pływanie
Jazda na łyzwach

Taniec

Towarzyski
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Doświadczenie: Chór Miasta Białystok Filmografia: serial CZAS HONORU (statystowanie) serial UWIKŁANI (statystowanie) Reklamy: BONANO Warsztaty/szkolenia/kursy: Warsztaty teatralne w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku Lato w Teatrze 2014 w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat