Jacek Kurowski

Jacek Kurowski

Wzrost
196
Wiek
46
Oczy
niebieskie
Włosy
szpakowate / krótkie
Sylwetka
proporcjonalna
Karnacja
jasna
Rozmiar
XL

Języki obce

angielski brit.

Umiejętności

Prawo jazdy B
Wspinaczka
Pływanie
Siatkówka
Koszykówka
Jazda na łyzwach
Jazda na nartach
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Tworzy również z

Jacek Kurowski i Andrzej Szarmach Diabeł nie Anioł

Resume

Dziennikarz sportowy Telewizji Polskiej. Prezenter, wykładowca, konferansjer. Gospodarz studia TVP podczas najważniejszych sportowych imprez - piłkarskich mistrzostw Europy i świata, a także igrzysk olimpijskich w Atenach, Turynie, Pekinie, Vancouver i Londynie. Przed EURO 2012 prowadził autorski program `OKO W OKO`, którego gośćmi byli m.in. Olaf Lubaszenko, Maryla Rodowicz i Andrzej Szarmach. Relacjonował Rajd Dakar, prowadził studio podczas turniejów tenisowych w Warszawie i Sopocie, wraz z Wojciechem Mannem i Krzysztofem Materną współtworzył program tenisowy `W KURORCIE O BIAŁYM SPORCIE`. Przeprowadził setki wywiadów z gwiazdami sportu w tym z Pele, Cristiano Ronaldo i Venus Williams. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, obecnie współpracownik Dobrej Uczelni w Warszawie, na której prowadzi warsztaty dziennikarskie. Prywatnie szczęśliwy tata dwóch synów, zapalony kolarz - amator.

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat