Bartosz Baturo

Bartosz Baturo

Wzrost
150
Wiek
21
Oczy
niebieskie
Włosy
ciemny blond / krótkie
Sylwetka
proporcjonalna
Karnacja
jasna
Rozmiar
M

Języki obce

angielski brit.

Umiejętności

Śpiew
Gra na skrzypcach
Jazda konna
Sztuki walki
Pływanie
Jazda na łyzwach
Jazda na nartach
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Doświadczenie: 2017 - statystowanie VIJAY 61 reż.: Atlee Kumar 2013 - PRZYGODA NA DZIKIM ZACHODZIE (film amatorski w ramach konkursu filmowego Miasteczka Westernowego Twin Pigs) (rola: mówiona) 2009 - Teatr Polski w Bielsku-Białej - Spektakl MIŁOŚĆ W KOENIGSHUETTE Ingmara Vilquista (rola: Uczeń) Pokazy Kung-Fu na zawodach

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat