Justyna Czerczak

Justyna Czerczak

Wzrost
160
Wiek
37
Oczy
niebieskie
Włosy
ciemny blond / średnie
Sylwetka
szczupła
Karnacja
jasna
Rozmiar
S

Języki obce

angielski brit.

Umiejętności

Pantomima
Śpiew
Szermierka
Pływanie
Jazda na łyzwach
Jazda na nartach
Narty wodne
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Wykształcenie: Dyplom 3-letniej Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich przy PO Assitej w Warszawie Filmografia: - Sprawiedliwi. Wydział kryminalny odc. 107 - Policjantki i Policjanci odc. 364 - Sekrety Rodziny odc. 35 - Policjantki i Policjanci odc. 441 - Sprawiedliwi. Wydział kryminalny odc. 280 - Policjantki i Policjanci 0dc. 574 - Policjantki i Policjanci odc. 696 - Lombard. Życie pod zastaw odc. 352 - Pierwsza Miłość odc.3049 - Kochane Pieniądze odc.20 - Policjantki i Policjanci odc. 769 - epizod w serialu SPRAWIEDLIWI. WYDZIAŁ KRYMINALNY - epizod w serialu POLICJANTKI I POLICJANCI - epizod w serialu SEKRETY RODZINY - statystowanie w filmie Filipa Bajona FUNDACJA - statystowanie w niemieckim filmie wojennym DZIECI WOJNY - statystowanie w jednym z odcinków serialu HELA W OPAŁACH Spektakle: Dyplom Moralność Pani Dulskiej (rola: Hesia) Dyplom Samobójca (rola: Serafima Iljinicznaja)

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat