Oleksandr Cherkasov

Oleksandr Cherkasov

Wzrost
185
Wiek
32
Oczy
niebieskie
Włosy
szatyn / krótkie
Sylwetka
proporcjonalna
Karnacja
jasna
Rozmiar
L

Języki obce

angielski brit.
rosyjski
ukraiński
angielski u.s.a.

Umiejętności

Rolki
Jazda na łyzwach

Profile zawodowe

Resume

Doświadczenie: Pracował na Ukrainie jako model i nauczyciel języka angielskiego i rosyjskiego Od 2010 - Uczelnia Łazarskiego, kierunek: ekonomia biznesu (Studia w języku angielskim) 2005 - 2009 - Chmielnicki kolegium Politechniki, kierunek: programowanie 2010 - Lektor/korepetytor języka angielskiego i rosyjskiego, prowadzenie zajęć grupowych i indywidualnych 2009/2010 - Logos szkoła językowa - nauczyciel języka angielskiego, zajęcia grupowe i indywidualne 2008 - 2010 - KANCELARIA Regionalne Centrum Consultingu - tłumacz

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat