Katarzyna Maler

Katarzyna Maler

Wzrost
166
Wiek
29
Oczy
niebieskie
Włosy
blond / długie
Sylwetka
szczupła
Karnacja
jasna
Rozmiar
M

Języki obce

angielski brit.
francuski
angielski u.s.a.

Umiejętności

Pantomima
Śpiew
Pływanie
Nurkowanie
Siatkówka
Koszykówka
Jazda na nartach
Snowboard

Taniec

Nowoczesny
Hip-hop
Disco
Towarzyski
Współczesny
Show dance
Agent aktorski
Mirosława Niemczyk
+48 600 944 321
mirka@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Wykształcenie: 2010 - Studium Aktorskie LART STUDIO w Krakowie 2015 - Uniwersytet Jagielloński Filmografia: 2016 - NA NOŻE (Obsada Aktorska - dziewczyna w klubie) 2011 - PIĄTA PORU ROKU (rola: Dziewczyna Harleyowca), reż.: J.Domaradzki Spektakle: W KWESTII ZWYCIĘSTWA (statystowanie), reż.: Sebastian Majewski/Narodowy Stary Teatr w Krakowie

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat