Olaf Stanke

Olaf Stanke

Wzrost
176
Wiek
28
Oczy
zielone
Włosy
szatyn / krótkie
Sylwetka
szczupła
Karnacja
jasna
Rozmiar
S

Języki obce

angielski brit.
niemiecki

Umiejętności

Śpiew
Jazda konna
Sztuki walki
Pływanie
Lekkoatletyka
Siatkówka
Koszykówka
Jazda na łyzwach

Taniec

Hip-hop
Towarzyski
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Doświadczenie: Koła teatralne Młodzieżowy Chór Opery NOVA w Bydgoszczy Sesje zdjęciowe Filmografia: odc. 11 w serialu SZKOŁA ŻYCIA (rola: Piotrek) serial PRZEPIS NA ŻYCIE (rola: Pacjent) Spektakle: SPRAWA DANTONA (rola: Rewolucjonista) SKĄPO (rola: Harpagon) JAŚ I MAŁGOSIA (Dziecko Piernik) Opera Nova CARMEN (Dziecko ulicy) Opera Nova

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat