Winicjusz Rzymyszkiewicz

Winicjusz Rzymyszkiewicz

Wzrost
174
Wiek
29
Oczy
niebieskie
Włosy
blond / krótkie
Sylwetka
proporcjonalna
Karnacja
jasna
Rozmiar
M

Języki obce

angielski brit.
hiszpański

Umiejętności

Śpiew
Gra na pianinie/fortepianie
Pływanie
Rower
Tenis stołowy
Lekkoatletyka
Siatkówka
Piłka Nożna
Piłka Ręczna

Taniec

Podstawy
Agent aktorski
Mirosława Niemczyk
+48 600 944 321
mirka@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Doświadczenie: Filmografia: 2013 - serial NA WSPÓLNEJ (rola: Artur) 2011 - odc. 3 w GŁĘBOKA WODA (rola: uczeń) 2011 - odc. 578, 610 w BARWY SZCZĘŚCIA (rola: uczeń) 2011 - BABY SĄ JAKIEŚ INNE (rola: chłopak z autokaru), reż.: M.Koterski Spektakle: W OBLICZU ŚMIERCI (rola: Powstaniec), reż.: M.T.Wójcik / Teatr na Woli Warszawa Inne: Prowadzenie Koncertu Laureatów Konkursu Skrzypcowego na Zamku Królewskim w Warszawie

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat