Karol Babiker-Nahar

Karol Babiker-Nahar

Wzrost
186
Wiek
46
Oczy
brązowe
Włosy
brunet

Języki obce

angielski brit.
francuski

Umiejętności

Pantomima
Szermierka
Siatkówka
Koszykówka
Jazda na nartach

Taniec

Podstawy

Profile zawodowe

Video

Resume

Wykształcenie: Teatr Melpu, 2009 - w trakcie Szkoły Machulskich, 11.1998- 06.2001 - Uniwersytet Warszawski. Dziennikarstwo i Nauki Polityczne, m.in.: zajęcia z obycia przed kamerą. Doświadczenie: 08.2008 - Redaktor prowadzący - Radio Off - Prowadzenie audycji muzycznych 01.2009 - Warsztaty z min. psychodramy, ekspresji, elementów ruchu. 04.08 do 10.08 - Amatorski teatr Melpo - Obycie na scenie, elementy pantomimy, dykcja, improwizacja na scenie. Przygotowanie i wystawienie sztuki na podst. Opowiadań Kornela Makuszyńskiego. 04.09 - Epizod w Londyńczykach (kelner) 02.2009 - Rola w serialu detektyw Malanowski (gej) Ponadto epizody w: - Quo Vadis - Serial Przeprowadzki - Twarzą w Twarz

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat