Fred Apke

Fred Apke

Wzrost
179
Wiek
65
Oczy
niebieskie
Włosy
ciemny blond / bardzo krótkie
Sylwetka
proporcjonalna
Karnacja
jasna
Rozmiar
L

Języki obce

angielski brit.
niemiecki
włoski
norweski
angielski u.s.a.

Umiejętności

Pantomima
Prawo jazdy B
Jazda konna
Pływanie
Piłka Nożna
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Wykształcenie: 1984 - Szkoła Teatralna w Berlinie Doświadczenie zawodowe: - gości jako aktor i reżyser w wielu teatrach w Europie - 2004 - KURA NA PLECACH, reż.: F.Apke, w Teatrze na Woli w Warszawie - 2005 - ODJAZD, reż.: F.Apke, w Teatrze Rozrywki w Chorzowie - 2006 - ZIMNY PRYSZNIC, GRA AKTORSKA, SCENARIUSZ ORAZ REŻYSERIA, Teatr Komedia w Warszawie Twórczość Freda Apke obejmuje trzy nurty: komedie i tragifarsy, oscylujące czasem ku grotesce, sztuki surrealistyczno-poetyckie oraz przedstawienia dla dzieci. Jako reżysera interesuje go głównie klasyka, a zwłaszcza - poszukiwanie aktualności w klasycznych dziełach Goethego, Ibsena czy Szekspira. Takie właśnie - pokazane we współczesnym klimacie i wśród dzisiejszych realiów - są jego inscenizacje FAUSTA, NORY, MIZANTROPA, KRÓLA JANA.

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat