Dorota Wójcik

Dorota Wójcik

Wzrost
170
Wiek
34
Oczy
zielone
Włosy
ciemny blond / bardzo długie
Sylwetka
szczupła
Karnacja
jasna
Rozmiar
S

Języki obce

angielski brit.
hiszpański
rosyjski

Umiejętności

Śpiew
Gra na flecie
Wspinaczka
Pływanie
Siatkówka
Koszykówka
Jazda na łyzwach
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Rola główna: - Serial Ukryta Prawda, - Serial Malanowski i partnerzy, - Serial Pielęgniarki Epizod: - Serial Pakt Statysta: - Film Studniówk@ - Film Facet (nie) potrzebny od zaraz. - Serial Na Wspólnej - Serial Na dobre i na złe - Serial Barwy szczęścia - Serial Pakt - Serial Powiedz tak - Serial Aż po sufit - Serial Przyjaciółki - Serial Na sygnale - Serial BODO - Serial Słaba płeć Reklama: - PZU - Idea Bank

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat