Dorota Wagner

Dorota Wagner

Wzrost
174
Wiek
43
Oczy
piwne
Włosy
blond / długie
Sylwetka
szczupła
Karnacja
jasna
Rozmiar
M

Języki obce

angielski brit.

Umiejętności

Śpiew
Prawo jazdy B

Taniec

Podstawy
Jazz
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Wykształcenie: Wydział wokalno - jazzowy Doświadczenie zawodowe: Filmografia: serial CZEGO BOJĄ SIĘ MĘŻCZYŹNI CZYLI SEX W MNIEJSZYM MIEŚCIE (Obsada aktorska) JAK TO SIĘ ROBI Z DZIEWCZYNAMI (rola: Dziewczyna Pulchnego) WERDYKT (rola: Pozwana) serial KLAN (rola: Sekretarka)

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat