Piotr Jędrzejek

Piotr Jędrzejek

Wzrost
183
Wiek
42
Oczy
piwne
Włosy
brunet / krótkie
Sylwetka
proporcjonalna
Karnacja
jasna

Języki obce

angielski brit.
francuski
hiszpański

Umiejętności

Pantomima
Śpiew
Gra na pianinie/fortepianie
Prawo jazdy B
Jazda konna
Sztuki walki
Szermierka
Pływanie
Siatkówka
Koszykówka
Jazda na łyzwach
Jazda na nartach

Taniec

Nowoczesny
Ludowy
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Wykształcenie: PWST Kraków Aktualnie wiele swojego czasu poświęca telewizji: `Po ukończeniu krakowskiej PWST myślałem, że na zawsze zwiążę się z teatrem?, ale na mojej drodze stanęła telewizja. I tak bardzo szybko zostałem aktorem-redaktorem. Do rozmów o aktorstwie powracam w swoim programie `Strefa Kultury`. A z teatrem spotykam się na co dzień- w komentarzach dotyczących sceny politycznej.Tam również nie brakuje dramatów i wielkich kreacji`. Filmografia 2009 - 27 w TERAZ ALBO NIGDY! (szef sali), 2008 - 40 w WYDZIAŁ ZABÓJSTW (Rafał Walesiak, brat Tomka), 2007 - 77 w KRYMINALNI (Robert Michalak), 2004 - PAN BRUNO Obsada aktorska, 2002-2009 - SAMO ŻYCIE (klient restauracji U Kingi, należącej do Kingi Młynarczyk), Spektakle: 2004 - MAESTRO (Wedekind F.) Obsada aktorska

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat