Wiktor Adamowicz

Wiktor Adamowicz

Wzrost
180
Wiek
16
Oczy
brązowe
Włosy
szatyn
Karnacja
jasna
Rozmiar
M

Języki obce

angielski brit.

Umiejętności

Śpiew
Gra na pianinie/fortepianie
Gra na gitarze
Akrobatyka
Koszykówka
Jazda na nartach

Taniec

Nowoczesny
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 602 785 261
+48 512 314 090
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Wykształcenie: - Od 5 lat uczestniczy w Warszawskiej Akademii Musicalowej Doświadczenie: - Kampania społeczne STOP HEJTÓW W NECIE - film reklamowy - Etiudy filmowe WAM-u - Spektakle KINDER NIESPODZIANKA w różnych miastach - Musical FAIR PLAY w różnych miastach - Coroczne koncerty WAM w teatrze ROMA i w tym roku na Torwarze

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat