Alicja Bobruk

Alicja Bobruk

Wzrost
164
Wiek
18
Oczy
brązowe
Włosy
ciemny blond
Karnacja
jasna
Rozmiar
S

Języki obce

angielski brit.
angielski u.s.a.

Umiejętności

Śpiew
Gra na pianinie/fortepianie
Gra na gitarze
Pływanie
Lekkoatletyka
Koszykówka
Jazda na łyzwach
Jazda na nartach
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 602 785 261
+48 512 314 090
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

- Teatr Małych Form Sylaba w Białej Podlaskiej - Letni intensywny kurs aktorski w Teatrze Baza - Warsztaty teatralne Akademia Sztuki i Kultury - Zajęcia teatralne w SDK - Pracownia Edukacji Teatralnej KONKRET - Liceum klasa muzyczno-teatralna w 75 liceum ogólnokształcącym im Jana 3 Sobieskiego

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat