Miłosz Broniszewski

Miłosz Broniszewski

Wzrost
181
Wiek
27
Oczy
szare
Włosy
szatyn
Karnacja
jasna
Rozmiar
M

Języki obce

angielski u.s.a.

Umiejętności

Pantomima
Śpiew
Gra na gitarze
Gra na perkusji
Pływanie
Lekkoatletyka
Siatkówka
Koszykówka
Strzelectwo
Snowboard

Taniec

Hip-hop
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 602 785 261
+48 512 314 090
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Video

Resume

Wykształcenie: Akademia Sztuk Teatralnych w Krakowie, filia we Wrocławiu Występy: - Scenariusz, reżyseria i gra w dwóch filmach promujących ksiażki `Brudne słowa` - `Zapolski superstar` czytanie performatywne rez. Karolina Prystypa - `Kupiec wenecki` etiuda teatralna reż. Ksawery Kaczmarek - Wydanie tomiku poezji `brudne Słowa`

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat