Ewa Ampulska

Ewa Ampulska

Wzrost
166
Wiek
47
Oczy
niebieskie
Włosy
blond / długie
Sylwetka
szczupła
Karnacja
jasna
Rozmiar
S

Języki obce

angielski brit.
rosyjski
angielski u.s.a.

Umiejętności

Śpiew
Gra na flecie
Gra na pianinie/fortepianie
Gra na gitarze
Jazda konna
Powożenie
Akrobatyka
Szermierka
Pływanie
Nurkowanie
Siatkówka
Koszykówka
Jazda na łyzwach
Jazda na nartach

Profile zawodowe

Grupę tworzą

Ewa Ampulska

Resume

Wykształcenie: Szkoła Aktorska Haliny i Jana Machulskich Akademia Praktyk Teatralnych Gardzienice Filmografia: Serial `Klan`, rola: kelnerka Joanna Serial `Kryminalni`, rola: Jolka Spektakle: Teatr Akademia, rola w spektaklach autorskich R.Woźniaka Teatr Teatr Gardzienice, rola: Cyganka w spektaklu `Ifigenia Cygańska` Pokazy mody połączone z performencem tanecznym

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat