Daniel Ibanez

Daniel Ibanez

Wzrost
174
Wiek
22
Oczy
piwne
Włosy
szatyn / kręcone
Sylwetka
szczupła
Karnacja
ciemna
Rozmiar
M

Języki obce

hiszpański

Umiejętności

Akrobatyka
Pływanie
Lekkoatletyka
Siatkówka
Koszykówka

Taniec

Breakdance
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 602 785 261
+48 512 314 090
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Doświadczenie: Profesjonalne sesje zdjęciowe, m.in. dla takich marek: Reporter Young Wójcik Hot-Oil Amaltea Uczestnictwo w programach TV: Duże dzieci (występ) Od przedszkola do Opola (występ) Jaka to Melodia (występ taneczny) Podróże z żartem (statystowanie) Telewizja Mini-Mini (recytacja)

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat